Geoblog.pl    PiluchSupertramp    Podróże    Stopem do Iranu i dalej...    Nieoczekiwana zmiana planów... TIR

Nieoczekiwana zmiana planów... TIR

Węgry
Węgry, Nagylak

Wczorajszy wieczór spędziłem bardzo sympatycznie ze znajomymi z Białki na tzw. pępkowym :) Wieczór ten okazał się dla mojej dalszej podróży bardzo owocny :) Otóż jego owocem był poranny telefon z informacją, że dziś ktoś znajomy wyrusza TIRem z Szaflar (niedaleko Białki) aż do uwaga, uwaga... TURCJI :) Grzechem byłoby nie wykorzystać takiej okazji :)
Dziękuję Wam moi kochani Białczanie jeszcze raz baaaardzo, baaaardzo, baaaaardzo :)
Mam nadzieję, że nie chodziło o to żeby wywieźć mnie jak najdalej i jak najszybciej z Białki ;)
Oczywiście Sylwestra też wpisałem sobie w plan podróży powrotnej w Białce ;)
I w ten oto sposób po raz pierwszy w życiu jeżdżę TIRem. Po całym dniu jazdy z nowym towarzyszem podróży Markiem, wiem już o podróży TIRem sporo :) Szczegółów nie mogę zdradzać na łonie internetu...
A teraz leże sobie na nocowaniu na moim pięterku, które będzie moim domkiem przez najbliższych parę dni i korzystam z darmowego WiFi na stacji :) DO-BRA-NOC wszystkim :)

GL
GL - 2011-06-04 10:30
kochaniutku:) tak żeśmy ci tego tira załatwili bo baliśmy się ze się nie wyrobisz do sylwestra.
Grzeczny bądź i miły dla pana kierowcy, wstydu nam nie przynieś.

Pozdrowionka i czekamy na dalsze posty:))

ps.

Czy Messi się odezwała?

koleżanka z KULu :)
koleżanka z KULu :) - 2011-06-06 19:25
Cudne masz zasłonki w swoim domku. Gdzie takie można kupić? :)
Jak najwięcej treści i jak najwięcej fotek prosimy :)

Zasoby: 88 wpisów88 169 komentarzy169 820 zdjęć820 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 01.01.1970