Geoblog.pl    PiluchSupertramp    Podróże    Stopem do Iranu i dalej...    100 w Delhi :)

100 w Delhi :)

Indie, New Delhi

Witam Szanownych Czytelnikow i Czytelniczki :)

Szczesliwie moj aparat wczoraj zaczal dzialac i to jeszcze przed ceremonia zamykania granicy Indyjsko-Pakistanskiej :)
Show niesamowity, tlumy ludzi, spiewanie, tanczenie, krzyczenie etc etc. Super sprawa i do tego oczywiscie trybuny nabite na full a nawet wiecej bo jak wiadomo u Hindusow im wiecej ludzi na jeden metr kw. tym lepiej :) Zdjecia porobione :) Ciagle jestem pod wrazeniem swiatyni Golden Temple i Sikhow. Chetni do rozmowy, do zdjec i generalnie super atmosfera.

Dzis dotarlem do Delhi w pociagu mialem okazje rozmawiac z kaznodzieja :))) Z kosciola Protestanckiego- Bozesz Ty moj :)

Z nowych i nieciekawych wiadomosci to W Delhi wczoraj bylo trzesienie ziemi - podobno nikt nie ucierpial ale byla niezla panika wsrod Hindusow i druga nieciekawa spraa to wczorajszy zamach bombowy w Delhi - zginelo 11 osob. Zamachu dokonala jedna z grup islamistycznych powiazanych z Al Kaida - podobno chodzi o walke z rzadem indyjskim w sprawie spornego Kaszmiru (niepotwierdzone). W Delhi wmozone srodki bezpieczenstwa, nawet na internecie trzeba dac paszport :/

Z dobrych wydarzen to czekam wlasnie na mojego brata, laduje w Delhi za 3 godziny :))) Jego przyjazd wypada akurat w 100 dzien mojej podrozy - ladny prezent mi sie trafil :))) Na pewno bedziemy swietowac :))) Jak dlugo tego nie wiem, pewnie az sie kielbasa i kabanosy skoncza ;) Prosze zatem o cierpliwosc w oczekiwaniu na kolejny wpis (i uzupelnienie zdjec), tym razem juz druzyny A :))

Pa pa pa, lece zrobic sie na Bostwo (w sumie duzo mi nie trzeba ;)
Buziaki :)

genek
genek - 2011-09-08 20:13
jak tam maciunia? kielbache z polski bratu przywiozles??

luzikowa
luzikowa - 2011-09-08 21:00
Pozdrowienia dla Brata Maciuni i Maciuni, smacznego kielbaszenia :-)

kacrap
kacrap - 2011-09-09 00:00
doczysta

Papaja
Papaja - 2011-09-09 21:39
Takich trzech jak Was dwóch to nie ma. Uważajcie na siebie.

Zasoby: 88 wpisów88 169 komentarzy169 820 zdjęć820 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 01.01.1970