Geoblog.pl    PiluchSupertramp    Podróże    Stopem do Iranu i dalej...    GWIAZDKA WE WRZEŚNIU czyli ŻYCIE JEST PIĘKNE :)

GWIAZDKA WE WRZEŚNIU czyli ŻYCIE JEST PIĘKNE :)

Indie, Āgra

Kochani :)

Na 100 dzień mojej podróży dostałem najpiękniejszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć... Brata :))) Strasznie się cieszę i dziękuję :)
Mało tego, razem z bratem dostałem ooooogromną paczkę pełną kiełbas, suchej krakowskiej, kabanosów, słodyczy - m.in. Bounty smak raju a nawet polski chleb Woooooooow... :) Do tego wszystkiego na kolacje zjedliśmy polskie kotlety schabowe - dziękuję kochana ciociu Bożenko :))))) Jestem w siódmym niebie :) Cała paczka to parę ładnych kilogramów, które postaramy się dozować po trochu, żeby nie oszaleć ze szczęścia :) przez najbliższy okres... :))) To jest na wagę złota.
Dziękuję serdecznie wszystkim, jesteście naprawdę KO CHA NI :)

Dziś ruszyliśmy się z miejsca i jesteśmy w Agrze, mamy tu do zobaczenie jakiś pałacyk co to kiedys słyszałem jakiś gość dla jakiejś laski wybudował co to umarła... ha ha ha Taj Mahal się zwie i jeszce kilka innych rzeczy... ale kiedy, tego nie wie nikt, nawet my :)))
A ja..... KOCHAM ŻYCIE!!!!!!!!

BUZIAKI

PS. Tu relacja Lolka http://dabrowski.geoblog.pl/podroz/17140/indie-i-dalej :))

genek
genek - 2011-09-11 02:46
ty maciunia!! a krolewskie do kielbach zataszczyles???? czy na sucho jechaliście???

graśka
graśka - 2011-09-15 21:56
powiadasz, że pała-cyk i lata-renka? Rychu jak ja bym wiedziala,ze brat leci, to bym Ci mleka krowiego sprezentowała.

Misti
Misti - 2011-09-20 13:52
i ja dobijam do czytelników
Maciunia już tęsknimy !!
Pozdrowienia dla brata :*