Geoblog.pl    PiluchSupertramp    Podróże    Stopem do Iranu i dalej...    Back to INDIA :)

Back to INDIA :)

Indie, Vārānasi

Czolko :)No i stalo sie... Po dobie podrozy z Kathmandu znowu jestesmy w Indiach :)) Od razu czuc roznice :) Glosno, tloczno multum atakujacych nas rikszarzy, jednym slowem typowy indyjski ubaw po pachy :)) Granice przekroczylismy juz po zmroku tuz przed zamknieciem, i pominelismy wszelkie budki immigration office niechcacy :) Zorientowalismy sie ze juz jestesmy w Indiach wiec zawrocilismy po pieczatki... w koncu po cos te wizy zalatwialismy (choc mozna bylo przejsc w obydwie strony rownie dobrze bez paszportu). Immigration office powala, celnicy ucinaja drzemke. Maja przygotowane lozeczka na swoich stolikach, nad nimi moskitierka i tak sobie kimaja czekajac az ktos do niech podejdzie :)) Komicznie to wyglada. Udalo mi sie szprytnie zrobic jedno zdjecie jak bede mial Wi fi to wrzuce na bloga :)Dzis jestesmy w Varanasi swietym miescie zarowno dla buddystow jak i hinduistow, Miejsce znane z rytualnych kąpieli w świętej rzece Ganges i palenia zwłok zmarłych na ghatach - co mozna obserwowac. Do tego pelno tu Sadhu i innych wykretow :) Jak zobacze dokladniej to opisze :)

Scisk!

Aaaa..!!! Spoznione zyczenia z okazji Mikojajek dla wszystkich czytajacych :))

Ps. Prosze zeby nikt nie zjadal mojego czekoladowego Mikolaja i kalendarza adwentowego, ktore zpewne gdzies zostawil dla mnie Pan Mikolaj bo przeciez ja grzeczny bylem, jestem i pewnie bede :))

Bradi
Bradi - 2011-12-09 13:41
Pozdro pozdro!!! Spoko blog. A swoją drogą, co się stało w rezultacie z prezentem mikołajkowym od Kamala? :D

PiluchSupertramp - 2011-12-09 15:38
Dzieki Bradi, trafil do grzecznych dzieci... no wiesz "podzielimy, jak podzielimy" :)

kacrap
kacrap - 2011-12-10 11:39
elegancko, wciaz czekam i osobiscie moze sie doczekam na osobiste pozdrowienia dla wszystkich ekip znad Wisły szcvzegolnie ulicznych desperado warszawskiego powisle, wszystkich ananasów, herbatników i wafli na podwórkach zakamarkach i ulicach jednych to razi a drugich zachwyca

PiluchSupertramp - 2011-12-11 14:26
KAc Rap nalezy sie to oczywista oczywistosc !!! Wielkie ELO dla calego PWSE i wszystkich Antkow w zabek czesanych :) I pamietaj BSNT :) Uliczne Esperanto...

Kolega Kerownik
Kolega Kerownik - 2011-12-13 00:14
Oj, Chłopie. Pozdrawiam Ciebie serdelnie. Ostatnio mało czasu na tzw przyjemności ale co się odwlecze to nie uciecze i w zwiazku z tym znów tu jestem, czytam, cieszę sie i podziwiam. Prowadź się ładnie, nie rób niczego brzydkiego bo dostaniesz pejcz od Mikołaja (rózga to relikt przeszłości i nie jest trendy).
P.s. Dodatkowe nakrycie czeka na Ciebie w Radości na stole świąteczno-sylwestrowym.

Mirek
Mirek - 2011-12-13 06:26
Coś dla Ciebie ;-) http://www.goldenline.pl/praca/oferta/190512

PiluchSupertramp - 2011-12-13 08:55
Mireczku ale ta rekrutacja bedzie trwala jeszcze przez nastepne pol roku... czy oni oszaleli? Gdzie i co ja bede za pol roku tego nie wie nikt, nawet ja :) Ale dzieki serdeczne! :) WW, to stad u Ciebie ta kolekcja skorzana... ;) Nakrycie niepotrzebne tu jem reka na lisciu podane ;) oby tylko bylo co na ten lisc nalozyc (lisc sam znajde) no i o ta paczke sie rozchodzi :) ha ha ha Dzieki Kiero!

Zasoby: 88 wpisów88 169 komentarzy169 820 zdjęć820 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 01.01.1970